Lubiana 6/30 ks Opera

Materiál
porcelán

• , zakoupeno v Dinezon.cz

Krásná, velká souprava. Ve skutečnosti mnohem hezčí, než na fotkách. Jsme moc spokojení, určitě doporučujeme. Nejen soupravu, ale i obchod.
    Super komunikace a ochota pana Zoňě.
    Děkujeme

• , zakoupeno v Dinezon.cz

• Objednala jsem si porcelán Opera a je ještě hezčí než jsem čekala.

Jsem maximílně spokojen a jako dárek určitě udělá radost

Balení

Originální od výrobce

Počet kusů v balení 30

• , zakoupeno v Dinezon.cz

Super komunikace a ochota pana Zoňě.
    Děkujeme

• , zakoupeno v Dinezon.cz

• Objednala jsem si porcelán Opera a je ještě hezčí než jsem čekala.

Jsem maximílně spokojen a jako dárek určitě udělá radost

• , zakoupeno v Dinezon.cz

• Hezký tvar, barva a moderní provedeni
  • , zakoupeno v Dinezon.cz

- krásná a kvalitní jídelní souprava za rozumnou cenu

• krásná sada

obědnáno ppl, vše přišlo v pořádku, bylo to dobře zabalené

• krásná souprava
    • vše dorazilo v pořádku, dobře zabalený
    • asi nic

• , zakoupeno v Dinezon.cz

• Krásná sada, vše přišlo v pořádku, těšíme se, použijeme na Štědrý den :)
  • , zakoupeno v Dinezon.cz

• sada předčila mé očekávání je opravdu nádherná

maximální spokojenost

• , zakoupeno v Dinezon.cz

• Krásná nevšední jídelní sada. Solidní cena.

Hledala jsem dlouho na internetu něco podobného.Jsem spokojená.