HyggeLine Leander 20 ks

Mělký talíř
Dezertní talíř
Hrnek

• , zakoupeno v Porcelánový svět

Krásný a kvalitní porcelán. Ladí s hygge interiérem, je velmi dekorativní.

• , zakoupeno v Porcelánový svět

Krásný jemný vzor!!!! Sada je perlou každého stolu. Dezertní talíře jsou malinko větší než jsem zvyklá. V době kdy jsem sadu objednávala nebylo možné přikoupit monogram :-( Také mě překvapilo, že sada je jen po 4. Musela jsem dokoupit talíře do standartního počtu 6!

• , zakoupeno v Porcelánový svět

Hledala jsem pěkné a kvalitní nádobí od českého výrobce. Navštívila jsem stránky Porcelánový svět, kde jsem si vybrala z velmi pestré nabídky. Nádobí je krásné, dělá mi radost. Má elegantní a nápaditý design, je poznat, že patří do dražší kategorie.

Materiál
20 ks
Mělký talíř
Dezertní talíř
Hrnek

Světle modrá jídelní porcelánová souprava z kolekce HyggeLine. Součástí soupravy jsou veškeré nejčastěji používané tvary nádobí. Kromě mělkých, hlubokých a dezertních talířů jsou součástí také praktické misky na müsli a hrnky na čaj. Stylová novinka od české porcelánky z Louček u Karlových Varů.  Potřebujete více některých kusů nádobí? Žádný problém. V kolekci HyggeLine lze objednat i kusový porcelán dle Vašich potřeb. Souprava obsahuje: 4x talíř mělký 26 cm 4x talíř hluboký 22 cm 4x talíř dezertní 21 cm 2x hrnek 0,30 l, dekor 1 2x hrnek 0,30 l, dekor 2 2x miska 16 cm, dekor 1 2x miska 16 cm, dekor 2 Porcelán je vhodný do myčky nádobí a mikrovlnné trouby. Tip! Pořiďte si porcelán se svým monogramem! Pro celou kolekci porcelánu HyggeLine nabízíme možnost umístění vašeho vlastního monogramu. Vámi zvoleným monogramem tak označíme každý díl soupravy a vy tak získáte svůj originální porcelánový servis. Zvolený monogram může obsahovat jedno nebo dvě velká písmena (A – Z) bez diakritiky.  Termín dodání porcelánu s monogramem je obvykle 2 – 3 týdny. Pokud potřebujete porcelán dodat do určitého data, neváhejte nás kontaktovat. Bude-li to možné, rádi Vám Vaši objednávku takto doručíme. Takto ozdobený porcelán dodáváme pouze při platbě předem nebo oproti uhrazené zálohové faktuře ve výši 50%.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant135 Kč99 % • 2 914 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Porcelánový svět

Krásný a kvalitní porcelán. Ladí s hygge interiérem, je velmi dekorativní.

• , zakoupeno v Porcelánový svět

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant135 Kč99 % • 2 914 recenzíDalší informace

Nemám, byl to dárek

• , zakoupeno v Porcelánový svět

Servis mám s červeným dekorem - určeno k prostírání na vánoční stůl.